ZA
VYNIKAJúCU REPREZENTáCIU ŠKOLY V ŠK.ROKU 2010/2011 ĎAKUJEME ...
Názov akcie reprezentoval/meno, trieda/ umiestnenie /OK,KK/
Fyzikálna olympiáda
Ladislav Janiga IX.B 1. miesto OK; KK - ÚR
Miloš
Jaklovský IX.B 3.
miesto OK
Biologická
olympiáda Eva Homzová IX.B OK – 1.miesto; KK - 4.miesto
Anna
Mária Homzová VII. B OK
– 1.miesto; KK - ÚR
Soňa
Cehelská VIII. B OK
– 3 .miesto
Geografická
olympiáda Ladislav Janiga IX.B OK-1.
miesto
Mat. olympiáda Ladislav Janiga IX. B OK
- 2. miesto
Olympiáda
v angl.jazyku Barbora Pružinská VII.B OK –
3.miesto
ROBOTICKÉ SÚŤAŽE
Baltik 2011 Marcel Baňas, Dominik
Šoltýs IV.B KK – 1.
miesto
RoboCup 2011 Martin
Olejár VII.B, Ján Slaninka VI.A,
Patrik Škovranko, Dávid Záleta,
Martin Kuchár VIII.B celoslovenské
kolo 2. a 1. miesto
First Lego League Eva Homzová, Miloš Jaklovský, Laco
Janiga IX.B, národné kolo –
2.miesto
Martin
Cehelský, Martin Kuchár, Martin Olejár,
Dávid
Záleta, Patrik Škovranko VIII.B,
Ján Slaninka VI.A
SPEVÁCKE SÚŤAŽE:
Slávici z lavice
Anna Mária
Smetanková VI.A OK
– 1.miesto; KK-2.miesto
Literárne
súťaže:
Hviezdoslavov Kubín
Mária Šimčíková VIII. B OK -
3. miesto
Anna Mária Homzová IX.B OK – 1.
miesto
SARM Anna
Mária Homzová VII.B ocenená
FILMOVÉ SÚŤAŽE
- za postup na celoslovenské kolo
filmovej súťaže CINEAMA 2011 a účasť v hlavnej súťaži medzinárodného
filmového festivalu vo Varšave Dozwolone do 21. rokov:
Zuzana
Kovalíková, Dávid Dráb, Patrik Škovranko, Dávid Záleta, Martin Olejár, Zuzana
Lukáčová, Bibiána Jurčáková, Vladimír Šoltýs, Benedikt Dzurík, Daniel Slaninka,
MariánTomajka, Agáta Kandráčová, Jana Bujňáková
Športové
súťaže:
Futbal – žiaci 4. a 5. ročníkov: Marek
Ernst, Jakub Konečný, Patrik Kall, Dominik Žvanda, Dominik Šoltýs, Gabriel
Marcinčin, Erik Dragoň, Miroslav Mikolaj, Kristián Kvašňák, Miroslav Lichvár,
Gabriel Galeštok, Miloš Hovan
OK - 3.miesto
Florbal
- žiaci 5.,6.,7. ročníkov: Erik
Dragoň, Filip Varga, Dominik Tkáčik, Jozef Lipták, Kristián Žilka, Marek
Havrila, Martin Kolek
OK
– 3. miesto
Cezpoľný beh: 1.miesto
OK družstvo chlapcov – Kropiľák Jakub, Kropiľák
Kristián, Miloš Fekete
1.miesto OK
jednotlivci - Kropiľák Jakub
3.miesto KK
družstvo chlapcov – Kropiľák Jakub, Kropiľák Kristián, Semaník Matej
Florbal 2.
miesto OK družstvo chlapcov: Zboray
Jaro, Zboray Pavol, Peter Grinč, Stano Eliáš, Martin Nehila, Kropiľák J.,K.,
Semaník Matej, Matija Jakub, Halaj Filip, Fekete Miloš, Surmik Igor, Lichvár Dalibor
Basketbal 1.miesto
OK družstvo chlapcov: Jaklovský Miloš, Žilka Damián,
Dzurik Benedikt, Slaninka..., Semaník Matej, Kropiľák Jakub, Kropiľák Kristián,
Fekete Miloš, Zboray Jaro, Zboray Pavol, Surmik Igor, Lichvár Dalibor, Kuchár
Martin, Solár Samuel, Sirotňák Dalibor
Atletika – OK jednotlivci: 1.miesto - skok do výšky – Zahuráková
Daniela
2.miesto - vrh guľou – Horňák Vojtech
2.miesto
– skok do diaľky
–Ceheľská Soňa
2.miesto – hod kriketovou loptičkou –
Zboray Pavol
3.miesto – beh na 60 m – Semaník Matej
3.miesto
– beh na 1000 m
– Fekete Miloš
3.miesto
– vrh guľou –
Molčan Martin
3.miesto – beh na 60 m – Ceheľská Soňa
Atletika – OK Družstvá: 3.miesto /dievčatá/ – Zahuráková Daniela, Loučková Daniela, Homzová
Eva,
Tomašková Tamara, Feketeová Kamila, Ceheľská Soňa, Lukáčová Zuzana, Jusková
Frederika, Borzová Annamária, Gajdošová Simona
2.miesto/chlapci/ – Mišenčík Peter, Horňák Vojtech,
Molčan Martin, JaklovskýMiloš, Kropiľák Jakub, Kropiľák Kristián, Fekete Miloš,
Zboray Pavol, Semaník Matej, Surmik Igor
INÉ...
BIBLICKÉ SÚŤAŽE
Dedičstvo otcov: Šimčíková Mária VIII.B 2.miesto v arcidiecéznom kole
Hudáková
Mária VIII.B
A.M.
Homzová VII.B
SABI
-
najlepší jednotlivci, ktorí sa
zapojili do projektu „Pomôž škole
a chráň prírodu“
Michal
Puškáš II.A, Erik Dragoň V.A, Tadeáš Lejko III.A, Lívia Kvašňáková III.A,
Martin Maľarik III.A, Samuel Gulaš IV.B, Marianna Tomajková IX.C, Marianna
Drábová VI.B, Kristián Kropiľák VIII.B,Silvia Janičová VII.B, Ina Macejková VII.A
KAPLNKA – za službu pri oltári patrí
poďakovanie Jozefovi Verbovskému z V.A triedy a Miškovi Verbovskému z
II.A, Filipovi Burgrovi z V.A